سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی و هر آنچه باید بدانید

پاسخ به سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی وظیفه ما است
دسته بندی ها: مقالات و اطلاعیه‌ها 250 بازدید 5

در سال‌های اخیر شرکت‌های تولید کننده کره گیاهی افزایش یافته است و کره گیاهی با کیفیت‌های متفاوت در کشور تولید می‌شود. بسیاری از افراد جامعه با تولید کندگان این محصولات در تماس بوده و سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی که برایشان پیش آمده است را می‌پرسند. آی‌شاد تولید کننده کره گیاهی بر  آن شده است تا این سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی را در یک جا جمع کرده و به آن پاسخ دهد؛ تا تمام افرادی که در مورد کره گیاهی سوالاتی در ذهن دارند به پاسخ سوال خود برسند.

پاسخ سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی

در این بخش به سراغ سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی رفته و کارشناسان آی‌شاد تولید کننده کره گیاهی، پاسخ هر یک را برای شما شرح می‌دهند. در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی بسیار زیاد بوده و ما شرح آن پرداخته ایم
 • تفاوت کره گیاهی و کره حیوانی در چیست؟

یکی از سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی این است که کره گیاهی و حیوانی چه تفاوتی با هم دارند. اصلی‌ترین و مهم‌ترین فرق این دو در مواد تشکیل دهنده و اسیدهای چرب اشباع است. در کره گیاهی از هیچ گونه فراورده حیوانی استفاده نشده است برخلاف کره حیوانی که از شیر حیوانات تهیه می‌شود. تفاوت اصلی دیگر در کمتر بودن اسیدهای چرب اشباع کره گیاهی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت کره گیاهی و کره حیوانی به اینجا مراجعه کنید.

 • کره گیاهی برای وعده صبحانه مناسب است؟

دومین سوال از سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی، برای مصرف در وعده‌های غذایی است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که از کره گیاهی را به مانند کره حیوانی می‌توان در همه وعده‌های غذایی استفاده کرد. از محصولات کره گیاهی می‌توان در وعده صبحانه در کنار مربا و خامه، در وعده ناهار در کنار چلو کباب، چلو گوشت و دیگر انواع چلوها استفاده کرد.

 • آیا کره گیاهی برای پخت و پز مناسب است؟  

در  پاسخ به این سوال باید گفت بله. از کره گیاهی در پخت انواع غذاها می‌توان استفاده کرد. اما در استفاده از  کره گیاهی هم به مانند کره حیوانی باید حد اعتدال را رعایت کرد.

از کره گیاهی در پخت و پز نیز می‌توان استفاده کرد.
 • آیا کره گیاهی برای سرخ کردن مناسب است؟  

پاسخ به این سوال خیر است. برای سرخ کردن مواد غذایی حتما و فقط باید از روغن سرخ کردنی استفاده شود. زیرا تنها روغن سرخ کردنی است که در برابر حرارت بالا مقاوم بود و اکسید نمی‌شود.

 • افرادی که رژیم لاغری می‌گیرند می‌توانند از کره گیاهی استفاده کنند؟

همیشه یکی از سوالات پر تکرار در مورد کره گیاهی و کره حیوانی مصرف آن در دورانی که رژیم لاغری می‌گیریم است. در پاسخ به این سوال باید گفت که بستگی به رژیم شما و میزان چربی که باید مصرف کنید دارد. اگر در رژیم شما مثل رژیم کتو مصرف چربی وجود دارد بله می‌توانید.

کره گیاهی مناسب برای مصرف در همه وعده های غذ ایی

این‌ها تنها بخش از سوالات پر تکرار  در مورد کره گیاهی است که پاسخ دادیم.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 1. کوثر گفت:

  ممنون از این که به سوالات ی که داشتیم پاسخ دادید

  1. azad گفت:

   سلام روز خوش
   خواهش می کنم

مقالات مرتبط

رابطه کره گیاهی و سلامت قلب و عروق
رابطه کره گیاهی و سلامت قلب
در این مطلب می‌خواهیم در مورد رابطه کره گیاهی و سلامت صحبت کنیم بحث در مورد این که آیا مارگارین یا کره حیوانی برای سلامت مفیدتر است ادامه دارد کره در واقع یک... ادامه مطلب